altonco smart city Buildings eرشد روز افزون شهر نشینی، فشارهای بی سابقه ای را بر شهرداران و مدیران شهرداری تحمیل و آن ها را با چالش مستمر موازنه منابع محدود با نیازها و خواسته های شهروندان رو به رو می کند. بنا بر پژوهش های موسسه گارتنر در سال 2015، 1/1 میلیارد دستگاه و ابزار توسط شهر های هوشمند به کار گرفته شده که این آمار در سال 2020 به 9/7 میلیارد ابزار رسیده است. گسترش اینترنت اشیا (IoT) و توسعه خدمات بخش خصوصی در حوزه هوشمند سازی و راهکارهای یکپارچه، شهرهای هوشمند را از رویای آینده به واقعیتی ملموس تبدیل کرده است. در 10 سال گذشته، عنوان شهر هوشمند در سراسر جهان گسترده تر شده و استراتژی های شهرهای بزرگ و کوچک را تحت تاثیر قرار داده است. ایده شهر هوشمندتر ،با بهره گیری از نوآوری ها و فناوری ها در پی آن است تا شرایط زندگی بهتر و محیطی ایمن، پویا و چابک را برای شهرداری ها، شرکت ها، سازمان های غیر انتفاعی و مردم نهاد و شهروندان فراهم آورد. آلتونکو به عنوان یک برند پیشرو در حوزه اتوماسیون و هوشمندسازی، راهکارها، محصولات و خدمات ارزشمندی در این حوزه ارائه می نماید.

altonco smart cityیکی از مهمترین اجزای شهرها برای هوشمندسازی، ساختمان ها هستند. تصور کنید در ساختمانی زندگی می کنید که با یک حرکت ساده می توانید پرده ها، سایبان ها، روشنایی ها، سیستم تهویه مطبوع، سیستم ضد سرقت، درب ها و تمامی اجزای داخل و خارج ساختمان را کنترل، نظارت و مدیریت کنید. تصور کنید یک ساختمان هوشمند را که بر اساس رویاها، آرزوها، نیازها و خواسته های شما برنامه ریزی و کنترل شده است. آلتونکو ایباس یک سیستم اتوماسیون مرکب از ماژول های هوشمند و مستقل است که با هم عملکرد متقابل دارند. سیستمی با کاربری ساده و تکنولوژی روز دنیا برای مدیریت و کنترل اتوماسیون ؛ از اتوماسیون خانه تا اتوماسیون مجموعه ای از آسمان خراش های مرتبط.

Smart Buildingsاین سیستم کیفیت زندگی شما را با آسان سازی عملیات روزانه، افزایش امنیت و ایمنی و صرفه جویی در انرژی بهبود چشمگیری می دهد. ایباس دارای نرم افزار قدرتمندی به نام ایلیاست که به شما توانایی می دهد تا ساختمانتان را از طریق کامپیوتر شخصی، صفحه هوشمند لمسی و تلفن همراه؛ مدیریت، نظارت و کنترل نمایید.