درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک لولایی، کشویی، ریلی، زیرسقفی، کرکره ای، جمع شونده، شیشه ای، تلسکوپی، مثلثی، منحنی و گردان

راهبند و پارکینگ هوشمند

راهبندهای اتوماتیک میله ای، بازویی، زنجیری، بولارد، دفنی، فوق امنیتی، ترافیکی و ستونی

کنترل دسترسی

سامانه های سخت افزاری و نرم افزاری حضور غیاب، کنترل تردد،RFID، اثر انگشتی، تشخیص چهره، کارت بدون تماس، بارکد و تگ

نظارت تصویری هوشمند

انواع دوربین مداربسته آنالوگ (CCD,CMOS,AHD,DIS)، تحت شبکه(IP)، دستگاه ضبط تصویر (DVR,NVR,Hybrid)

اعلام و اطفای حریق

مرکز کنترل اعلام حریق، دیتکتور دود و حرارت، نشت یاب گاز، حسگر مونو اکسید کربن، اسپرینکلر و انواع شناساگر آتش

گیت امنیتی هوشمند

انواع گیت های کنترل تردد: گیت اهرمی، میله ای، سه شاخه، مترویی، شیشه ای، دوطرفه، یکطرفه، X-Ray، فلزیاب، مادون قرمز، فروشگاهی و ...

ساختمان هوشمند ایباس

چشمانتان را ببندید و خیال کنید در ساختمانی رویایی زندگی می کنید که با یک حرکت ساده می توانید پرده ها ، سایبان ها ،ساختمان هوشمند ایباس (سیستم یکپارچه اتوماسیون ساختمان ها) - شماتیک یک مجتمع چند منظوره هوشمند روشنایی ها ، سیستم تهویه مطبوع ، سیستم ضد سرقت ، درب ها و تمامی اجزای داخل و خارج ساختمان را کنترل ، نظارت و مدیریت کنید. تصور کنید یک ساختمان هوشمند را که بر اساس رویاها ، آرزوها ، نیازها و خواسته های شما برنامه ریزی و کنترل شده است. حال چشمان خود را باز کنید و خودتان را در آینده ببینید.

ایباس یک سیستم اتوماسیون مرکب از ماژول های هوشمند و مستقل است که با هم عملکرد متقابل دارند. سیستمی با کاربری ساده و تکنولوژی روز دنیا برای مدیریت و کنترل اتوماسیون ؛ از اتوماسیون خانه تا اتوماسیون مجموعه ای از آسمان خراش های مرتبط.
این سیستم کیفیت زندگی شما را با آسان سازی عملیات روزانه ، افزایش امنیت و ایمنی و صرفه جویی در انرژی بهبود چشمگیری می دهد.
ایباس دارای نرم افزار قدرتمندی به نام ایلیاست که به شما توانایی می دهد تا ساختمانتان را از طریق کامپیوتر شخصی ، صفحه هوشمند لمسی و تلفن همراه مدیریت ، نظارت و کنترل نمایید. ساختمان هوشمند ایباس (سیستم یکپارچه اتوماسیون ساختمان ها) - نمای برشی یک واحد مسکونی هوشمند
آلتونکو تکنولوژی را به شما ارائه می دهد که تمامی نیازها و آرزوهایتان ( اعم از : اتومات کردن پرده ها ، درب ها ، سایبان ها ، سیستم روشنایی ، تنظیم دما ، جلوگیری از سرقت ، آتش سوزی و نشت گاز ، کنترل آبیاری و دیگر فعالیت های خودکار ) را در اختیارتان می گذارد.

تجهیزات اتوماسیون صنعتی

پنوماتیک، هیدرولیک، اینورتر (درایو)، سنسور و ابزار دقیق، سروو و تجهیزات برق صنعتی