altonco industrial automation wمهم نیست که شما در چه صنعتی هستید و یا از چه سیستم ها و ماشین آلاتی استفاده می کنید؛ ما در کنار شما هستیم تا شما را در حفاظت از سرمایه گذاریتان در حوزه ی اتوماسیون یاری نماییم.راه حل ها، محصولات و خدمات آلتونکو در عرصه اتوماسیون صنعتی، بر اهداف، نیازها و خواسته هایتان متمرکز شده و شما را در بهینه سازی عملکرد و بهره برداری صحیح از دارایی های اتوماسیون خود یاری می نماید. تخصص ما در تجهیزات اندازه گیری ( سطح، جریان، فشار، دما، آنالیز مایعات و اندازه گیری مخزن ) ،اسکادا، پی.ال.سی، تله متری و تله کنترل، پنوماتیک، هیدرولیک، مکاترونیک و رباتیک در صنایع مختلف از صنایع غذایی تا صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.

آلتونکو یک شرکت پیشرو در ارائه استراتژی ها و راه حل های ابتکاری در حوزه ی اتوماسیون صنعتی است. دامنه ی راه حل های ما ، از اجرای پروژه هایی با تجهیزات ساده تا پروژه هایی با تجهیزات کاملا پیشرفته  است. صنعت شما چالش های خاص خودش را دارد و تخصص ما ارائه ی راه حل هایی مقرون به صرفه با مهندسی کیفیت و هدف ما همکاری در کنار شما و تماشای برطرف شدن چالش ها و برآورده شدن خواسته های شماست.

 ما با دانش، تجربه و هنر متخصصین آلتونکو، کیفیت، کمیت، کارایی، بهره وری، قابلیت اطمینان، پایداری، سرعت و انعطاف پذیری را برای صنعت شما به ارمغان می آوریم و با  ارائه راه حل های ابتکاری و بهینه، شما را در موفقیت هرچه بیشتر در بازار رقابتی امروز یاری می کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا با روش های تضمین شده و الگوریتم های پیشرفته ی کنترل پایدار فرایند، مصرف انرژی - که چالش بزرگ همه ی تولیدکنندگان است - را به طور چشمگیری کاهش دهید و با چاره سازی، طراحی، اجرای تخصصی، آموزش و پشتیبانی مستمر، بهره وری و سودآوری صنعت خویش را بهبود بخشید . ویژگی برجسته ی خدمات ما، همگام بودن با استانداردهای جهانی است.