مهم نیست که شما در چه صنعتی هستید و یا از چه سیستم هاراهکارهای اتوماسیون صنعتی آلتونکو و ماشین آلاتی استفاده می کنید؛ ما در کنار شما هستیم تا شما را در حفاظت از سرمایه گذاریتان در حوزه ی اتوماسیون یاری نماییم.راه حل ها، محصولات و خدمات آلتونکو در عرصه اتوماسیون صنعتی، بر اهداف، نیازها و خواسته هایتان متمرکز شده و شما را در بهینه سازی عملکرد و بهره برداری صحیح از دارایی های اتوماسیون خود یاری می نماید.

تخصص ما در تجهیزات اندازه گیری ( سطح، جریان، فشار، دما، آنالیز مایعات و اندازه گیری مخزن ) ،اسکادا،  پی.ال.سی، تله متری و تله کنترل، پنوماتیک، هیدرولیک، مکاترونیک و رباتیک در صنایع مختلف از صنایع غذایی تا صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.

  آلتونکو  یک شرکت پیشرو و قدرتمند در ارائه   استراتژی ها و راه حل های ابتکاری در حوزه ی اتوماسیون صنعتی است. دامنه ی راه حل های ما ، از اجرای پروژه هایی با تجهیزات ساده تا پروژه هایی با تجهیزات کاملا پیشرفته  است. صنعت شما چالش های خاص خودش را دارد و تخصص ما ارائه ی راه حل هایی مقرون به صرفه با مهندسی کیفیت و هدف ما همکاری در کنار شما و تماشای برطرف شدن چالش ها و برآورده شدن خواسته های شماست.
 ما با دانش ، تجربه و هنر متخصصین آلتونکو ، کیفیت ، کمیت ، کارایی ، بهره وری ، قابلیت اطمینان ، پایداری ، سرعت و انعطاف پذیری را برای صنعت شما به ارمغان می آوریم و با  ارائه راه حل های ابتکاری و بهینه ، شما را در موفقیت هرچه بیشتر در بازار رقابتی امروز یاری می کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا با روش های تضمین شده و الگوریتم های پیشرفته ی کنترل پایدار فرایند ، مصرف انرژی - که چالش بزرگ همه ی تولیدکنندگان است - را به طور چشمگیری کاهش دهید و با چاره سازی ، طراحی ، اجرای تخصصی ، آموزش و پشتیبانی مستمر ، بهره وری و سودآوری صنعت خویش را بهبود بخشید . ویژگی برجسته ی خدمات ما ، همگام بودن با استانداردهای جهانی است.

پرفروشترین ها

آترین 400

ایباس - برنز 4

حضور غیاب TA300

 راهکارهای برگزیده

خط تولید اتوماتیک

ساختمان هوشمند

مدیریت پسماند

موتورخانه هوشمند

کنترل تردد

آلتون صنعت توس - Alton Sanat Toos Co Ltd
اولین ارائه دهنده راهکارهای جامع اتوماسیون در ایران
اتوماسیون صنعتی، ساختمان هوشمند (BMS)
راهکارهای انرژی (EMS) و انرژی های نو
سیستم های هوشمند امنیتی و ایمنی
تلفن : (10خط هوشمند) 34 24 41 35 (051)
ایمیل روابط عمومی: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید