altonco ceo elias alipurهنگامی که به رشد گروه در طی سال هایی که از آغاز کارمان می گذرد می نگرم، به دست آوردهایمان عمیقا افتخار می کنم و از چشم اندازمان برای آینده که به همان اندازه روشن است به هیجان می آیم. ما با موفقیت توانستیم از یک هسته فناور در پارک علم و فناوری به یک مجموعه پیشرو در عرصه ملی تبدیل شویم و در حالی که در مسیر جلب اعتماد مشتریان گام بر می داریم، دامنه خدمات مان را در ساسر کشور گسترش دهیم. ما با دانش، تجربه و هنر متخصصین آلتونکو ، کیفیت ، کمیت ، کارایی ، بهره وری ، قابلیت اطمینان ، پایداری ، سرعت، انعطاف پذیری، امنیت و ایمنی را برای شما به ارمغان می آوریم و با ارائه ی استراتژی ها و راه حل های ابتکاری، بهینه و مقرون به صرفه، شما را در موفقیت هرچه بیشتر در بازار رقابتی امروز یاری می کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا با روش های تضمین شده و الگوریتم های پیشرفته ی کنترل پایدار فرایند ، مصرف انرژی را به طور چشمگیری کاهش دهید و با چاره سازی ، طراحی ، اجرای تخصصی ، آموزش و پشتیبانی مستمر ، بهره وری و سودآوری مجموعه ی خویش را بهبود بخشید . ویژگی برجسته ی خدمات ما ، همگام بودن با استانداردهای جهانی است. در این بازار رقابتی و در حال تحول مستمر، مشتریان ما بیش از هر زمان دیگری آگاه هستند و دائما اطلاعات آن ها از گزینه ها و راه حل های دیگر شرکت ها به روز می شود؛ با این حال آن ها کماکان آلتونکو را به عنوان همکار خود انتخاب می کنند چرا که تلاش ما را در مسیر صداقت، تعهد به جامعه و نوآوری مشاهده نموده اند.

تمرکز ما در آلتونکو، معطوف به نیازها و خواسته های جوامعی است که در آن به فعالیت می پردازیم. تجزیه – تحلیل نیازها و خواسته های مشتریان، ما را به ارائه راه حل ها، محصولات و خدماتی رهنمون می کند که دیروز آرزوهایمان بوده است. گاهی اوقات ما در آلتونکو پا را فراتر از این گذاشته و اقدام به نیازسازی می کنیم، این بدان معناست که نوآوری امروز ما نیاز یا آرزوی دیروز شما نیست، بلکه ابداعی است که با گذر زمان تبدیل به نیاز شما خواهد شد.

همزمان با گام برداشتن در مسیر رشد، هر روز پیشنهادهای جدیدی برای همکاری با دیگر مجموعه ها پیش روی ما می گذاشت و ما فرصت های تازه را پیگیری و نسبت به گذشته پیشرفت می کردیم. ما با شناخت صحیح و عمیق چالش ها و اهداف مشتریان مان، روابط عمیقی با آن ها ایجاد می کردیم تا توانستیم راه حل هایی موثر و بهینه با چشم اندازی روشن به ایشان ارائه نماییم. ما مدیریت گروه را حول نیازهای مشتریان ادامه دادیم تا توانستیم در خط مقدم تغییر و ارزش قرار بگیریم؛ چرا که ارزش آن چیزی است که مدیران و سهامداران ما به آن می اندیشند.