اخبار و رویدادها

مقالات آموزشی

نگاهی به پروژه ها

راهکارهای آلتونکو

نوآوری، پویایی، انعطاف پذیری و عبور از موانع دشوار برای بهبود فرایند، ارزش نهادینه شده در آلتونکو است.  در باور ما  رشد صنعت نیازمند تلفیق دانش، خلاقیت و تجربه برای رسیدن به نگاهی نو در پروخط تولید کارخانجات گوگردسابان و کودیرانسه تولید است. در این راستا به سراغ صنعتی دیگر رفتیم تا با ارزیابی چالش های آن  و ارائه ی راه حل های ابتکاری و بهینه، شاهد برطرف شدن دغدغه های مدیران و کارکنانش باشیم.

کارخانجات گوگرد سابان و کودیران ایستگاهی پردغدغه برای متخصصان آلتونکو بود. پس از بازدیدها و جلسات متعدد، فرایند شناسایی چالش ها، نیازها و خواسته های مدیران کارخانه مدون گردید. در مرحله مشاوره، پروژه به سه فاز اصلی تقسیم و پس از آن فاز اول وارد مرحله طراحی گردید. مطالعه،آنالیز،استاندارد سازی و بهینه سازی ماشین آلات، تاسیسات و تجهیزات، تابلو برق ها (قدرت و کنترل)، سیم ها  و کابل ها ، ترمینال ها، پریزها و مصرف کننده ها، بانک خازنی، ارتینگ، سیستم نظارت و مانیتورینگ متناسب با محیط دارای گرد و غبار شدید و در مجاورت گوگرد و بخارات اسیدی در کوتاهترین زمان صورت گرفته و پروژه وارد مرحله ساخت و تامین تجهیزات، اجرا و راه اندازی گردید. کار در شرایط محیطی سخت در مجاورت اسیدهای خطرناک مانند هیدروفلوئوریک اسید، گرد و غبار و ذرات معلق گوگرد و عدم توقف اجرای پروژه در سرمای خشک منطقه فریمان، بر چالش های اجرایی کار می افزود.

سرانجام در فروردین ماه 1393 و همزمان با فصل پیک تولید کارخانه،  فاز اول که مشاوره، تامین تجهیزات، طراحی، ساخت و اجرای خط 1 و خط 2 تولید گوگرد با مش 250 تا 400 را شامل می شد، راه اندازی و تحویل گردید.

با اتمام فاز اول، فاز دوم پروژه بلافاصله آغاز گردید. هم اکنون مطالعات، آنالیزها و طراحی های این فاز نهایی شده و مقدمات اجرا در حال هماهنگی است.

محصولات آلتونکو

مسدودکننده فوق امنیتی (راهبند دفنی) - ضد تروریستی مدل هیلسا

ادامه مطلب:

مسدودکننده فوق امنیتی (راهبند دفنی) - ضد تروریستی مدل آفند

ادامه مطلب:

پنچر کننده لاستیک (تایر کیلر) - مدل بیما

ادامه مطلب:

مسدودکننده فوق امنیتی (راهبند دفنی) - ضد تروریستی مدل نیوان

ادامه مطلب:

پرفروشترین ها

آترین 400

ایباس - برنز 4

حضور غیاب TA300

 راهکارهای برگزیده

خط تولید اتوماتیک

ساختمان هوشمند

مدیریت پسماند

موتورخانه هوشمند

کنترل تردد

آلتون صنعت توس - Alton Sanat Toos Co Ltd
اولین ارائه دهنده راهکارهای جامع اتوماسیون در ایران
اتوماسیون صنعتی، ساختمان هوشمند (BMS)
راهکارهای انرژی (EMS) و انرژی های نو
سیستم های هوشمند امنیتی و ایمنی
تلفن : (10خط هوشمند) 34 24 41 35 (051)
ایمیل روابط عمومی: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید